Energetickému průmyslu nové generace poskytujeme digitální řešení pro zlepšení zákaznické zkušenosti, zvýšení obchodní výkonnosti a produktivity. Naše produktové portfolio je postaveno na opakovaně použitelných modulech založených na public cloudu. Jednotlivé use cases se vytvářejí kombinací modulů vyvinutých ve spolupráci se společností Microsoft. Tato sada modulů se nazývá Utility Core.
Kritické systémy energetického průmyslu přesouváme ze System Of Record (SOR) na System Of Insight (SOI) s pomocí umělé inteligence, dat a analýzy. Zaměření se na zákaznickou zkušenost a posílení postavení spotřebitelů pomocí chytřejších, digitalizovaných služeb činí poskytovatele a distributory energií konkurenceschopnějšími. Inteligentní řízení energetické infrastruktury založené na datech zároveň pomáhá snižovat emise uhlíku.
Naše řešení také zásadně usnadňují práci terénním pracovníkům energetických firem, kteří díky nim fungují bez dispečinku, umožňují automatické vystavování faktur či správu zákaznických dat.
Bavíme se zde o našich vlastních produktech, našem duševním vlastnictví.