VY je společnost vlastněná norskou vládou a ministerstvem dopravy a spojů a také jeden z největších provozovatelů veřejné dopravy na severu Evropy. V rámci poskytování služeb v oblasti prodeje jízdenek, plánování cest nebo zábavy spravuje společnost databázi více než milionu aktivních uživatelů. Všem těmto lidem je potřeba zajistit bezproblémový přístup do digitálního zákaznického prostředí.
Po pečlivém zvážení se VY rozhodl přejít ze stávající platformy na Azure Active Directory business-to-consumer (AAD B2C).
Aby bylo zajištěno, že si zákazníci budou moci vždy koupit vstupenky a mít k nim přístup, potřeboval VY bezpečnou, vysoce dostupnou a vysoce škálovatelnou identity platformu, kterou lze integrovat se stávajícími i novými aplikacemi.
Zvolili jsme Azure AD B2C, protože splňuje všechny potřeby zákazníka a poskytuje požadovanou škálovatelnost a dostupnost. Tuto platformu poskytuje TietoEvry jako spravovanou službu (IDaaS). Je postavena a nasazována pomocí Azure DevOps.
S naším řešením získal klient stabilitu a bezpečnost svých operací, přístup k expertíze vývojářů a jistotu stabilních služeb pro koncové uživatele.