Najdi se v Tietoevry Connect

Pojď s námi dělat návrhy a správu IT infrastruktury a cloudových služeb, na které spoléhají miliony lidí na severu Evropy.

Práce, která je vidět

Svou prací každý den ovlivníš fungování velkých firem i celých průmyslových odvětví, železnic, nemocnic, pošty, škol a řady veřejných institucí ve Finsku, Švédsku a Norsku. Tak velký dopad má práce nás, ajťáků tady v Česku.

Privátní, veřejný i hybridní cloud, managed digital workplace, business automatizace a umělá inteligence pro IT operations (AIOps), cybersesurity. End to end služby pro více než 1500 zákazníků. Vlastní cloud platformy a strategická partnerství s předními světovými vendory. Tomu se věnujeme. Můžeš i ty.

Přemysl Blahut

Head of Cybersecurity Customer Experience

premek.blahut@tietoevry.com

Daniel Maďa

Manager of Database Operations

daniel.mada@tietoevry.com

Aleš Krátký

Head of Global OS and DB Operations

ales.kratky@tietoevry.com

Poznej budoucí kolegy

Přemysl Blahut

Head of Cybersecurity Customer Experience

premek.blahut@tietoevry.com

Daniel Maďa

Manager of Database Operations

daniel.mada@tietoevry.com

Aleš Krátký

Head of Global OS and DB Operations

ales.kratky@tietoevry.com

Lukáš Valenta

Head of Traditional Platforms and Migration

lukas.valenta@tietoevry.com

Daniel Maňák

Lead Service Architect

daniel.manak@tietoevry.com

Severská kultura

Zažij work-life balance.

Nemáme ve zvyku stát lidem za zády se stopkami, sledovat pracovní dobu. Stavíme na důvěře. Vždy budeme respektovat tvůj osobní život, rodinu. Když budeš potřebovat, pomůžeme. O nás se můžeš opřít.

Žij a pracuj svobodně.

I když tě v kanceláři vždy rádi uvidíme, pracuj si odkudkoliv chceš. Jasně, i my máme procesy. Ale jen takové, které dávají smysl. Nebudeme ti otravovat život nějakým mikromanagementem.

Dělej, co tě baví, uč se, co tě zajímá.

Díky šíři našeho záběru a podpoře interních rotací u nás snadno strávíš řadu let, aniž by ti práce zevšedněla. Chceš se učit věcem, které třeba přímo nesouvisí s tvojí agendou? Podpoříme tě. Každou znalost dokážeme jednou využít.

Buď slyšet, uplatni nápady.

U nás je zvykem, že se k věcem vyjadřuje celý tým. Možná nám trvá o něco déle věci rozhodnout, ale zase máš jistotu, že nikdo nebude rozhodovat o tobě bez tebe. Uplatňování autority a hraní si na funkce je u nás tabu.

Patrik

Head of SAP Basis Competence & AO

„Pokud dává smysl přesunout něco do cloudu, něco zautomatizovat, tak se na to prostředky i lidi najdou. Pro člověka, který má rád IT, je toto ideální prostředí.“

Daniel

Lead Service Architect

„V Tietoevry jsem našel hromadu lidí, ke kterým vzhlížím, od kterých se mám co učit. A to mám o sobě popravdě dost vysoké mínění.“

Lukáš

Head of Traditional Platforms and Migrations

„Tietoevry je příležitost dostat se k high-end technologiím ve skutečně velkém enterprise prostředí. Dokážeme ovlivnit road mapy i těch největších vendorů.“

Přemek

Head of Cybersecurity Customer Experience

„Fungujeme jako velká rodina. Můžeme se spolehnout jeden na druhého. Proto se tu lidé nemění zdaleka tak moc, jak je dnes v IT firmách zvykem.“

Vytvoříme ti pozici na míru

Řekni nám, co tě baví a zajímá, k jakým technologiím tě to táhne. Nezapomeň nám říct, co tě štve a nebaví. Díky naší velikosti, široké škále týmů, projektů a klientů ti dokážeme nabídnout takovou pozici, která ti skutečně sedne.

Potřebuješ více nasměrovat?

Vyber si z typických rolí, které u nás máme

Consultant / Architect

Poznej zákazníky, pomoz jim modernizovat jejich služby, navrhuj pro ně nová řešení na vysoké úrovni dostupnosti. Spolupracuj s odborníky.

5

Mám zájem

Senior IT Administrator

Starej se o servery a sítě našich zákazníků. Nasazování, monitoring, optimalizace, správa, automatizační skripty, trouble shooting.

5

Mám zájem

Junior IT Administrator

Chceš se dostat do obrazu? Dopřej si školení, seznam se se systémy a monitorovacími zařízeními. Začni spravovat servery a sítě.

5

Mám zájem

Process Manager / ITIL

Vezmi si na starost plánování, realizaci a kvalitu dodávaných služeb dle SLAs. Věnuj se risk managementu, buduj vztahy se zákazníkem.

5

Mám zájem

Kontakt

Tieto Czech s.r.o.

28. října 3346/91
702 00 Ostrava
Česká republika

Máš dotaz, zeptej se nás

GDPR

© Tietoevry 2022

Designed by: Teschner Group s.r.o.